Co to jest w ogóle platforma FarmAndGo.pl

Kilka lat temu zadaliśmy sobie pytanie w czym jesteśmy najlepsi i co chcielibyśmy robić.

Znamy się na chowie i hodowli zwierząt, wiemy jak uprawiać zdrowe owoce i warzywa, potrafimy zarządzać. Połączyliśmy naszą wiedzę i umiejętności z potrzebami konsumentów. I tak w 2015 roku zrodził się pomysł na stworzenie platformy zakupowej produktów rolno-spożywczych FarmAndGo.pl w jako wirtualne miejsce w którym spotykają się 2 grupy uczestników – sprzedający i kupujący.

Na rynku istnieją sklepy internetowe oferujące możliwość zakupu żywności przez internet. Jednak my chcieliśmy czegoś więcej, niż tylko sprzedaż. dlatego postawiliśmy sobie kilka ambitnych celi. Do najważniejszych należą:

  • zwiększanie świadomości żywieniowej konsumentów
  • zwiększanie świadomość wśród producentów żywności (że to, co produkują i w jaki sposób ma wielkie znaczenie)
  • promowanie małych rodzinnych gospodarstw
  • gwarantowanie wysokiej jakość produktów
  • budowanie długofalowych relacje pomiędzy wszystkimi uczestnikami.

Dzięki FarmAndGo.pl, Klienci mają możliwość zakupu produktów rolno-spożywczych od rolników i producentów, którzy uprawiają rośliny i hodują zwierzęta na niewielką skalę metodami tradycyjnymi, ekologicznymi czy zrównoważonymi. Nasi Dostawcy kierują się tą samą filozofią co my. To, co produkują jest najlepszej jakości z dbałością o środowisko naturalne.

Kupując na platformie FarmAndGo.pl konsumenci mają pewność, że kupowane produkty są najlepszej jakości. Naszą naczelną zasadą jest oferowanie takich produktów, które sami jemy i nadal chcemy jeść. Mamy wypracowane własne standardy jakości a nasza współpraca z rolnikami i producentami żywności opiera się na wzajemnym szacunku i stałej kontroli.

Nasi dostawcy to nie tylko rolnicy i producenci. Często nasi dostawcy, to często rzemieślnicy, którzy w domowym zaciszu wytwarzają żywność w oparciu o rodzinne przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie. To ich skarb, którym chcą się dzielić. Dzielą się tym, co mają najlepsze i co zachwyca każdego, kto tylko spróbuje ich wyrobów.

Zrób zakupy na platformie FarmAndGo.pl

Zakupy prosto od rolnika FarmAndGo.pl

Na platformie zakupowej produktów rolno-spożywczych FarmAndGo.pl kupisz wysokiej jakości produkty prosto od rolnika

www.farmandgo.pl/shop/

X
%d bloggers like this: